Dyshja e mrekullueshme Gresa dhe Shkurte Fejza kanë arritur që në çdo projekt të kapin miliona klikime, shkruan OnAir

Nënë e bijë kanë arritur këtë sukses falë punës dhe talentit në muzikë.

Si shumë projekte paraprake edhe kjo potpuri gëzoj sukses duke arritur 1 milion klikime./OnAir