Loredana Zefi dhe Mozzik padyshim që do të mbesin një ndër çiftet më të komentuar ani pse historia e tyre e dashurisë ka marr fund, shkruan OnAir

Por duket që Loredana ende ka ëndrra për një familje perfekte.

Të paktën kështu ka lënë të nënkuptohet përmes një postimi të bërë në rrjete sociale.

Duket që Loredana gjuan kunja drejt Mozzik i cili në intervistat e fundit e ka pranuar ndarjen dhe që nuk ka kthim pas./

Rikujtojmë që Mozzik po shijon suksesin e këngës “Madonna” duke thyer rekord të klikimeve./OnAir