Ajo mbetet një nga fytyrat më të dashura të ekranit televiziv.

Biondina sa herë që shfaqet, të gjithë sytë janë nga ajo. Në fakt, Luana Vjollca tashmë më shumë i është përkushtuar muzikës sesa moderimit dhe kjo po i ecë mjaft mirë, shkruan Indeksonline. Dhe, për këtë, ajo nuk harron tu shprehë dashurinë ndjekësve të saj në Instagram.

Me një fotografi të sajën ajo shkruan: Përshëndetje të dashurit e mi.

Ndryshe, Luana pas suksesit që pati me klipin “Mi dhe flakë mallit tim” në bashkëpunim me Bujar Qamilin, ka lansuar ditë më parë edhe këngën solo “Vetëm ty” e cila pothuajse ka kapur gjysmë million klikime në Youtube.