Luana Vjollca është njëra nga prezantueset më të njohura shqiptare, e cila pamjen seksi nuk e kursen asnjëherë së ekspozuari.

Luana ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur tëra në të zeza dhe ekspozon trupin seksi.

“Bëhu vetvetja” ka shkruar Luana në këto imazhe.

Ndryshe, Luana ka pak ditë që ka publikuar projektin e ri “Vetëm ti”.