Argjenda Selimi me secilin projekt të publikuar po arrin që të kap majat e klikimeve dhe po listohet në mesin e këngëve hit, shkruan OnAir

Së fundmi ajo ka sjell një projekt të ri muzikor të cilin e ka titulluar “Ma do zemra” dhe padyshim që kthehet në hit.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të produksionit Ximi në YouTube/OnAir

 

Na ndiqni në Spotify