Një nga zërat më të veçantë shqiptar Mahmut Ferati ka befasuar të gjithë me baladën ‘Ku je” e cila ka pak ditë që është lansuar dhe ka arritur që të pritet mjaft mirë nga audienca shqiptare, shkruan Onair

Balada e bukur dedikim i dashurisë e ka risjellur edhe një herë Mahmut Feratin në listën e këngëve më të dashura të kësaj periudhe kohore.

Madje këngë tashmë është listuar në mesin e hiteve të kësaj vere sepse për kohë rekord ka arritur mbi 100 mijë shikime./Onair

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, duke u nisur nga fakti që kjo këngë interpretohet nga një emër shumë i suksesshëm si Mahmut Ferati./Onair