Mahmut Ferati listohet në mesin e emrave më të dashur të muzikës shqiptare në Kosovë, madje secili projekt i tij muzikor shënon sukses dhe arrin miliona klikime dhe kështu siguron epitetin hit, shkruan Onair

Ai në bashkëpunim me produksionin Vizioni Libonia ka publikuar këngën me titull “O e bukura jeme” këngë kjo e cila qysh nga lansimi në treg ka arritur një sukses tejet të madh.

Kujtojmë se në albumin e këngëtarit tani janë listuar shumë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga fansat e këngëtarit./Onair