Marina VjollcaMarina Vjollca ka marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë në rrjetet sociale me fotografitë që i ka publikuar në ditët e fundit.Moderatorja e njohur dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, janë duke i shijuar pushimet bashkë, ndërsa nuk kanë munguar edhe imazhet që i kanë ndarë me fansat.Natyrisht se Marina është pëlqyer edhe për dukjen e saj në pozat e publikuara.

Gjatë ditës së mërkurë, ajo ka pozuar e veshur në të kuqe dhe është dukur për mrekulli.