Është ndër këngëtaret më aktive në skenën e show bizit shqiptar.
Mihrije Braha tashmë po merret me shumë punë, përveç muzikës ajo tashmë ka edhe biznesin e saj personal. Si çdo kolege e saj, edhe Mihrija ka shfrytëzuar ditët e nxehta për të pushuar dhe relaksuar në bregdet.

Në rrjetin social Instagram, aty ku ajo poston foto të ndryshme, tani ka publikuar një foto mjaftë tërheqëse.

Duke pozuar me bikine buzë plazhit, Mihrija shihet përkrah dy mikeve të saja, ku secila prej tyre po mahnitë me trupin dhe fizikun.

Shikojeni foton më poshtë dhe gjykojeni vet.