Ajo është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë,

Flasim për Morena Tarakun e cila cilësohet si një më me stil në estradë.Duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale, ajo publikon thuajse çdo gjë nga jeta e saj, teksa së fundmi ka publikuar një fotografi nga spitali ku e shohim këngëtaren të shtrirë duke marrë infuzion, por duke mos dhënë detaje se çfarë ka ndodhur.

Kujtojmë se emri i saj u lakua shumë në media e krejt kjo për lidhjen e saj me të dashurin nga Teherani, ku madje çifti bën dhe tatuazh për njëri tjetrin.