Ato konsideron ndër “bylbylat” e Kosovës.
Sahide dhe Safete Mustafa janë ndër motrat më të popullarizuara në vendin tonë, dhe kjo falë prurjeve të shumta në muzikë.

Në Instagram këngëtaret janë mjaft aktive, aty ku publikojnë imazhe të shumta nga aktivitetet muzikore si dhe nga jeta personale e tyre.

Sot, Sahidja dhe Safetja vijnë shumë të lezetshme, duke pozuar me disa flutura mbi kokë, teksa shkëlqejnë me fustanet e tyre kuq e zi.

Kjo është fotografia e tipit “selfie”, e cila mori shumë pëlqime dhe komplimente nga adhuruesit e tyre.