Luana Vjollca pa asnjë dyshim është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Bukuria dhe linjat e saj trupore, bëjnë që ajo të jetë përherë pjesë e mediave rozë.
Së fundmi këngëtarja shfaqet në të kuqe, teksa duket fantastike duke vënë në pah hiret trupore.

Ndryshe Luana para një javë solli projektin muzikor ‘Vetëm ty’, që u mirëprit jashtëzakonisht mirë nga fansat e saj.