Nusja më e komentuar e estradës bën bujë me çdo gjë që poston.

Learta solli në media edhe familjen e saj të prindërve, e sidomos nënën.

Më shumë se me vjehrrën Learta po komentohet me fotografitë e ëmbla që po publikon me nënën e saj.

E vetë nëna e Leartës është shumë aktive në Instagram dhe ka shumë ndjekës. E sot përmes një postimi, ajo ka uruar Shyhreten dhe Engjin për këngën e tyre më të re.