Ky grim po i shkon shumë Norës.
Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi në qershor ka publikuar këngën “As ni gote” në bashkëpunim me producentin Mixey, e cila u prit shumë mirë nga fansat e saj dhe deri tani në YouTube numëron mbi 3 milion klikime.
Nora po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore në të gjitha trevat shqiptare, teksa gjithmonë mahnitë me paraqitjen dhe performancën e saj.

, Nora shfaqet me një grim më ndryshe, por që i shkonte shumë. Komentet dhe pëlqimet krahas fotografive kanë qenë të shumta.