Now Reading
“Nuse nuk e mora” nga Adnan Daci po pëlqehet nga të gjithë

“Nuse nuk e mora” nga Adnan Daci po pëlqehet nga të gjithë

Këngëtari Adnan Daci gjithmonë ka arritur të bëjë për vete publikun me këngë të cilat kanë arritur të rikthehen në hite, shkruan OnAir

Një projekt i mrekullueshëm është publikuar dje në kanalin zyrtar të produksionit VIZIONI LIBONIA.

“Nuse nuk e mora” mban titullin kënga më e re nga Adnan  Daci një këngë e cila si tematikë ka dashurinë.

See Also

Kjo këngë është realizuar edhe me anë të videoklipit dhe ka arritur të pëlqehet nga të gjithë adhuruesit e muzikë së këngëtarit./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
1
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top