Është padyshim ndër mamatë më tërheqëse në estradën tonë.
Zaimina Vasjari habiti të gjithë me format e saj seksi që arriti ti rikthejë menjëherë pas lindjes së vajzës Khloe.

Në çdo paraqitje që ajo bën, nuk heziton ti ekspozojë linjat e saj joshëse, e cila padyshim që është ndër mamatë më seksi në skenë.

Në Instagram, aty ku numëron mbi 387 mijë ndjekës, ajo vazhdimisht publikon imazhe nga pushimet e saj, duke treguar pushimet e saj luksoze.

Sot, Zaimina poston një pamje të oborrit nga shtëpia e saj, ku shihet një pishinë e madhe dhe luksoze.

Siç shihet, ajo ka një vend mjaft komod ku i kalon ditët e nxehta të verës, duke mos përjashtuar edhe udhëtimet e saja të shpeshta.