Tashmë jemi mësuar që diskografisë shqiptare t’i bashkohen emra të shumtë të muzikës të cilët premtojnë shumë për muzikën shqiptare, shkruan OnAir

Por një djalosh me emrin Fatlum Muqolli do ta bëj diferencën në industrinë muzikore shqiptare.

Nga sot, këngëtari i talentuar është bërë pjesë e Onair Music dhe shumë shpejt do të lansojë edhe projektin e tij të radhës në bashkëpunim me OnAir Music.

Faltum Muqolli është konisderuar në rrjete sociale si një zë i veçantë dhe na besoni që skenës muzikore shqiptare do t’i dhurojë hite të padiskutueshme.

Rikujtojmë që Fatlumi e ka nisur karrierën dhe projekti i tij i fundit mban titullin “Karma”.

View this post on Instagram

@itsdardsmart @dardansadikuphotographer

A post shared by Fatlum Muqolli (@fatlum.mu) on

View this post on Instagram

Windows xp 🏞

A post shared by Fatlum Muqolli (@fatlum.mu) on

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Fatlum Muqolli (@fatlum.mu) on