Është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të përmendura të estradës.

Përveç sukseseve në karrierë, ndryshe njihet edhe si mami më seksi e estradës, e cila me linjat perfekte mahnitë në çdo paraqitje.
Është tejet aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente ndër më të ndryshmet, qoftë nga jeta private dhe profesionale. Kësaj here në instastory ka hedhur pamje të cilat vërtetë lënë gojëhapur numrin e madh të ndjekësve të saj.

Një shtëpi luksoze me pishinë ku ajo po e kalon këtë ditë me diell, është vërtetë pamje mahnitëse të cilën mund ta shihni në vazhdim.