Këngëtarja Luljeta Shala ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kjo këngë mban titullin “100 zemra” dhe pritet të kap majat e suksesit si shumë këngë të tjera paraprake të këngëtares.

Ky projekt është realizuar edhe me anë të videoklipit ku puna i është besuar VIZION MEDIA.

Ndërsa kënga gjendet në kanalin zyrtar të produksioni VIZIONI LIBONIA.

Nuk duhet humbur./OnAir