Premierë: Adnan Daci sjell këngën “Nuse nuk e mora”

Është publikuar kënga më e re nga këngëtari Adnan Daci këngë kjo e cila mban titullin “Nuse nuk e mora”, shkruan OnAir

Kënga i dedikohet dashurisë dhe është realizuar edhe me anë të videoklipit.

Një këngë e cila nuk duhet humbur pa u dëgjuar të cilën e sjell zëri i Adnan Dacit.

Kujtojmë se kjo këngë gjendet në kanalin zyrtar të produksionit VIZIONI LIBONIA./OnAir

See Also

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top