Vizioni Libonia gjithmonë na surprizon me projekte muzikore të suksesshme që listohen menjëherë në mesin e këngëve hit, shkruan OnAir

Madje kësaj radhe ata kanë vendosur që të sjellin një projekt nga këngëtari Isa Xhaferi.

Kënga titullohet “Filloj dasma” dhe e gjeni në kanalin zyrtar të produksionit Vizioni Libonia./OnAir

 

Na ndiqni në Spotify