Jemi mësuar që diskografisë shqiptare gjithmonë t’i shtohen projekte muzikore të veçantë, shkruan OnAir

Madje ditëve të fundit trend janë bërë edhe coverat.

Kësaj radhe premierë nga Patrisa dhe produksioni Arboni vjen coveri me titull “Moj zogo”.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të produksionit Arboni në YouTube./ONAir

 

Na ndiqni në Spotify