Dona Janova dhe Pimi ka pak ditë që  kanë publikuar projektin më të ri të cilin e kanë titulluar “Je ka don” dhe kanë arritur menjëherë mijëra klikime dhe komente pozitive, shkruan OnAir

Ky është bashkëpunimi i dytë mes dyshes sepse ata dikur kanë publikuar edhe një projekt bashkë dhe ka arritur të dëgjohet e pëlqehet kudo.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të Afërdita Demakut në YouTube./OnAir

 

Na ndiqni në Spotify