Rita Ora është njëra nga femrat më seksi shqiptare dhe më të njohurat padyshim.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur në bikini të zi.
“Me ose pa” ka shkruar Rita në këto imazhe.

Ndryshe, ajo provokon edhe këtë herë me pamjen.