Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka çmendur fansat me videon e fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram.

Ylli i muzikës pop shfaqet tepër e zjarrtë duke treguar një pjesë të gjoksit të saj, ku dallohet që nuk ka recipeta.
Rita duket shumë provokuese dhe ka marrë reagime të shumta nga fansat.