Ka disa vite që autori dhe moderatori Besim Dina ka startuar me formatin televiziv OXYGEN, shkruan OnAir

Dhe pavarësisht që kanë kaluar shumë vite ai ka arritur që bashkë me stafin realizues të këtij emisioni të qëndrojnë në piedestalin më të lartë duke arritur rekorde të shikueshmërisë.

Edhe këtë vit ka startuar një sezon të suksesshëm me plot mysafirë të veçantë të cilët për herë të parë kanë arritur që të rrëfehen edhe për ngjarje që nuk e keni dëgjuar më herët.

Edhe kësaj radhe ky format televiziv ka arritur që çdo javë në kanalin zyrtar në YouTube të prek majat e suksesit, madje deri tani kanë arkivuar miliona klikime, duke u nisur nga fakti që klikimet janë kthyer në matës të suksesit.

Këtë të shtunë duke nisur nga ora 20:45 në ekranin e Klan Kosova vjen emisioni i radhës i Oxygen me të ftuar special Rrahman Paçarizi./OnAir