Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi është shfaqur në imazhet e fundit nga plazhi.

Pas videoklipit të ri, duket se Ryva ka gjetur kohë për pushime teksa edhe po publikon fotografi.

Në imazhin e fundit atë e shohim në formë dhe goxha të bukur, përderisa flokët i kishte lëshuar lehtë.

Ndryshe, pas lindjes format e saj trupore janë përmirësuar dukshëm.