Taulant Bajraliu konsiderohet si emër shumë i suksesshëm i skenës muzikore shqiptare që gjithmonë arrin të sjell hite muzikore, shkruan OnAir

Së fundmi ai ka publikuar projektin e tij më të ri të cilin e ka titulluar “Ku je e ku sje” dhe ka arritur menjeherë mijëra klikime.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të produksionit Arboni në YouTube.//OnAir

Na ndiqni në Spotify