Këngëtari shumë i dashur për publikun Seldi Qalliu, me zërin e tij ka bërë për vete një audiencë të tërë.

Kujtojmë se ka pak ditë që është publikuar kënga “Nutella” nga Seldi, dhe ndryshimi në klip ka bërë bujë. Kryesisht fansat e pyesnin për flokët dhe i luteshin të i kthej në natyrale.

Ndërkaq përmes disa instastory ku i përgjigjet fansave, kemi mësuar gjëra të reja nga ai.

Kur pyetet se cilat janë veset që nuk pëlqen te një gocë, ai përgjigjet: kur femrat duan ta marrin komanden dhe pa dashje kthehen në burra. Këtu bateria kthehet ++

Në pyetjen se kur do martohet Seldi, ai përgjigjet: pas pandemisë.

Ai bëri të ditur se nuk i shikon profilet e vajzave në Instagram, kështu duke i zhgënjyer fanset e tij.

Gjatë këtyre përgjigjeve ne mësuam se Seldi ka humbur 10kg për 1 muaj. Si e ka bërë? Nuk ka dhënë detaje./ OnAir