Now Reading
Shyhrete Behluli ka një pyetje për nipin e saj

Shyhrete Behluli ka një pyetje për nipin e saj

Nipi i këngëtares Shyhrete Behlulit i quajtur  Matin sot  feston ditëlindjen.

Matin djali i Leartës dhe Kushtim Salihut sot feston ditëlindjen e dytë, dhe urimet për të nuk kanë të ndalur.

Përveç urimit të veçantë që gjyshja i ka bërë Matinit ajo ka edhe një pytje për vogëlushin, urim ky i cili shprehet përmes kësaj fotografie, shkruan OnAir

See Also

What's Your Reaction?
Excited
1
Happy
0
In Love
0
Not Sure
2
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top