Punimet rreth këngës si duket kanë përfunduar bëhet fjalë për dy emra shumë të pëlqyer në muzikën popullore Shyhrete Behlulin dhe Engjëllusha Salihun shkruan Onair

Pas bashkëpunimeve të suksesshme që dyshja ka sjellur në treg për gjithë adhuruesit e muzikës së tyre si duket ato vendosën të sjellin në treg edhe një projekt të ri.

E këtë gjë na zbuluan vetë perla e muzikës popullore  Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha ku publikuan disa fotografi për të treguar gjirimet e videoklipit janë duke përfunduar.

Në këto imazhe si çdo herë tjetër ato ja dolën të duket tejet bukur. Kujtojmë që kënga do të publikohet së shpejti dhe pa dyshim që edhe në këtë projekt këngëtaret kanë zgjedhur produksionin Vizioni Libonia./Onair