Formati televiziv “NIN” konsiderohet si një ndër prodhimet televizive më të suksesshme shqiptare që po arrin rekorde të audiencës, shkruan OnAir

Sonte duke nisur nga ora 22:00 në ekranin e Klan Kosova do të transmetohet edicioni i ri i NIN.

I ftuar sonte do të jetë  mikrobiologu Lul Raka për të folur për gjendjen në të cilën është Kosova për shkak të virusit Covid-19.

Këto dhe shumë të tjera, sonte në ekranin e Klan Kosova, si dhe live në kanalin zyrtar në YouTube./OnAir