British Airways e ka suspenduar një stjuardesë, e cila u shfaq provokuese e veshur me uniformën e punës, në një video që përfundoi në internet.

Biondina, e cila shfaqet pasi të ketë përfunduar turnin, heq takat dhe çorapet, ndërsa nuk heziton dhe të zbërthente pullat që të tregojë gjoksin

“Mos më shikoni sa keq dukem pas fluturimit. Doni të mi nuhasni çorapet dhe këpucët, epo fillimisht më duhet t’i heqë”, thotë ajo me të filluar filmimi.

Para se videoja të përfundonte, ajo zbërthen këmishën dhe tregon gjoksin, duke shtuar se “sa do doja të ishe këtu dhe të më ndihmosh të zhvishem. Shihem së shpejti”.

https://youtu.be/KyOpfGs6gm0