Reperja kosovare Tayna e cila momentalisht është një nga këngëtaret më të dëgjuara dhe më të komentuara, shquhet edhe për pamjen e saj.

Tayna vjen së fundmi me disa fotografi nga shkallët, duke vënë në pah hiret e saj, ajo veç që duket me stil, shfaqet edhet atraktive ku shkruan: Ti ke nevojë për mu, unë jo për ty!Ndryshe këngëtërja këtë verë është tejet aktive me koncerte dhe po shënon suksese me dy projektet e saj të fundit.