Jemi të bindur që të gjithë e mbani mend hitin “Mos me thuaj” që dikur ishte kënduar nga Valentina dhe Valon Rama, shkruan OnAir

Një remake të jashtëzakonshëm e kanë sjell kësaj radhe dyshja “Bubulina dhe Blondi dhe e kanë titulluar “E para dashuri”.

Kënga ka arritur rekord klikimesh dhe e gjeni në kanalin zyrtar të MProduction në YouTube./OnAir

 

Na ndiqni në Spotify