Tuna Sejdiu ka vendosur që këtë festë ta kalojë në bregdet, bashkë me djalin dhe partnerin, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar së fundi një fotografi në Instagram, në të cilën shfaq Tianin e vogël në plazh, ndërsa shkroi se për të ky Bajram ishte i veçantë.

Për ndryshe, Tuna po shijon suksesin e albumit “Fortuna”, i cili e riktheu atë fuqishëm në skenë pas një pauze.