Now Reading
Urime shpirti jem, sot po merr edhe një mbiemer! Rekord klikimesh për projektin e Sabri Fejzullahut!

Urime shpirti jem, sot po merr edhe një mbiemer! Rekord klikimesh për projektin e Sabri Fejzullahut!

“Urime shpirti jem” mban titullin një nga këngët më të dashura të  këngëtarit të mirënjohur të skenës muzikore shqiptare, Sabri Fejzullahu.

Kreshnik Avdiu qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën dhe ia ka shkruar tekstin.

Këtë këngë mund ta gjeni në kanalin zytar tek MPRODUCTION ku edhe ka arritur miliona klikime.

See Also

Kjo padyshim është një nga këngët më të bukura të diskografisë shqiptare dedikim për dashurinë./OnAir

What's Your Reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top