Xhesika Berberi po vazhdon ti shijojë ditët e nxehta në ishujt Bahamas.

Dhe atje po ‘djeg’ me prezencën e saj dhe pozat ‘hot’ që nuk po i ndalon asnjëherë.

Sa me bikini të bardha e asa me të zeza, bjondina seksi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve edhe në Instagram. Pas fotosesioneve të shumë komentuara ka ardhur me disa të tjera të ngjashme dhe duket tejet seksi.

Pranë imazheve komentet pozitive nuk kanë munguar.