Albana Azizi padyshim që është një këngëtare shumë e dashur e skenës muzikore shqiptare që gjithmonë arrin suksese me projektet muzikore, shkruan OnAir

Madje këngëtarja e njohur së fundmi ka sjell edhe projektin e saj tjetër të titulluar “Hajde moj dashni” në bashkëpunim me produksionin ARBONI dhe ky projekt ka arritur të dëgjohet e pëlqehet nga të gjithë.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar të produksionit Arboni në YouTube./OnAir

 

Na ndiqni në Spotify