U bënë vite që Zaimina Vasjari ka pauzuar sa i përket prurjeve muzikore.

Gjatë kësaj periudhe Zaimina është fokusuar në familje e biznes, por fama e saj veçse është rritur akoma më shumë.

Kjo ka bërë që dëshira e publikut për një rikthim në skenën muzikore të jetë e madhe.

Por tashmë erdhi lajmi i mirë. Pritja po merr fund dhe Zaimina po rikthehet.

Sot, Vasjari është duke xhiruar videoklipin më të ri ku duket se do të jetë shumë veror.

Një skenë bazuar nga postimet e Zaiminës duket se do të jetë në jaht, e teksa paraqitja e saj nuk do shumë koment pasiqë nuk zhgënjen asnjëherë.

Tejet sexy e me një klip veror, Zaimina këtë verë do ti akoma më shumë temperaturat me rikthimin e saj./OnAir